ПЕРЕЛІК КОРИСНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
- Деталі
- Автор: ГУ ПФ України в Донецькій області
- Категорія: Новини
#Важливо_знати
Довідник «В допомогу військовослужбовцю та ветерану»: актуальна інформація для захисників — https://t1p.de/9v9tf.
Пенсійне забезпечення військовослужбовців — https://t1p.de/s5la1.
Пенсійне забезпечення учасників бойових дій — https://t1p.de/c2pbn.
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ
- Деталі
- Автор: Донецька ОВА та платформа Меморіал
- Категорія: Новини
Юлії Кадуріній було 19. Вона загинула в Маріуполі 16 березня 2022 року. Поряд загинули і її рідні – мама, молодший брат та бабуся.
Юлія народилася та виросла в Маріуполі. Здобула середню освіту в школі-ліцеї №14. Любила співати і в неї це чудово виходило.
Після широкомасштабного російського наступу на Україну Юлія разом із родиною переховувалася від шквалу обстрілів у підвалі сараю. Родичі були на території Лівобережного району міста, який ворог нещадно обстрілював із перших днів вторгнення.
Ветеран Pro — новий цифровий простір державних послуг для ветеранів та ветеранок у Дії
- Деталі
- Автор: Editor
- Категорія: Новини
🔷7 липня у Києві презентували Ветеран Pro — окремий розділ у застосунку Дія, створений Мінветеранів спільно з Мінцифрою спеціально для ветеранів та ветеранок.
🔷Ветеран Pro — про сервіси, про можливості, про повагу, турботу і новий рівень державної підтримки. Тут послуги доступні у кілька кліків, а держава реагує на реальні потреби тих, хто повертається з війни.
🔷На момент запуску доступні такі функції:
✔️Пошук фахівця супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб та оцінка фахівця супроводу
Зробили разом “Дерево Миру та Любові”!
- Деталі
- Категорія: Новини
7 липня відзначається символічне та надзвичайно тепле свято — Міжнародний день миру та любові, покликане нагадати про цінність людських стосунків, злагоди, поваги й взаємної підтримки. У цей день ми згадуємо, що любов і мир — це не лише слова, а й конкретні вчинки, які починаються з кожного з нас.
🌳🎨 У гуманітарному хабі «Авдіївка. ВПОраємось! Бровари» ми провели творчу зустріч для учасників будь-якого віку, щоб разом створити символічне “Дерево Миру та Любові”. Це дерево стало візуальним уособленням наших мрій, побажань і надії на світле та мирне майбутнє.
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ
- Деталі
- Автор: Донецька ОВА та платформа Меморіал
- Категорія: Новини
4-річна Домініка Голякова загинула 12 березня 2022 року в Маріуполі. Вона потрапила під обстріл, коли разом із мамою вийшла до багаття поблизу будинку.
Під час повномасштабного російського вторгнення Домініка з батьками, тіткою, бабусею і дідусем переховувалася у багатоповерхівці поблизу 66-ї школи в Центральному районі міста. 12 березня 2022 року дівчинка разом із мамою на кілька хвилин вийшли до багаття.
Всеукраїнська комунікаційна кампанія соціальних змін «Безбар’єрність – це коли можеш»
- Деталі
- Категорія: Медіа
Всеукраїнська комунікаційна кампанія «Безбар’єрність – це коли можеш »
- Деталі
- Категорія: Медіа
Всеукраїнська комунікаційна кампанія соціальних змін «Безбар’єрність – це коли можеш»
- Деталі
- Категорія: Медіа
ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА АВДІЇВСЬКОЇ МВА З ДНЕМ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗСУ
- Деталі
- Категорія: Новини
День Військово-Морських Сил Збройних Сил України - це свято мужніх і відданих патріотів, які стоять на захисті морських кордонів нашої держави, боронять свободу України в умовах повномасштабної агресії та щоденно демонструють стійкість, професіоналізм і незламну віру в перемогу.
Український флот - це не лише сила на морі, це символ незламності українського духу, відваги й честі. Ви тримаєте оборону на воді, на суші, в небі, ви бороните українське узбережжя, підтримуєте наші сили на південному напрямку та гідно продовжуєте славетні традиції морської доблесті.
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ
- Деталі
- Автор: Донецька ОВА та платформа Меморіал
- Категорія: Новини
Життя школярки Єви Клименко відібрав російський артобстріл міста Слов’янськ 3 липня 2022 року. Поряд загинули її батьки Олена та Ігор. Родина потрапила під удар, коли поверталася додому з церкви.
Єві було 9 років. Народилася в Слов’янську. Навчалася в опорному закладі загальної середньої освіти, школі № 13. Класний керівник та однокласники пригадують дівчинку скромною. Вона із задоволенням допомагала дорослим й однолітками. Була активною у позакласній діяльності, підготовці до шкільних свят. Відповідально навчалася. Додатково займалася з основних предметів. Відвідувала гурток спортивної гімнастики.
Організуй БУРчик у своїй громаді!
- Деталі
- Категорія: Новини
БУРчик — це короткотривала будівельна акція взаємодопомоги, яка залучає молодь до змін через волонтерство. Це можливість об’єднатись у команду, познайомитись із однодумцями та зростати разом через дію. Зазвичай активність триває 1–3 дні.
Якщо ж роботи більше, то можна провести серію таких акцій.
Організатори забезпечують ініціативні команди ресурсною та методологічною підтримкою на шляху від ідеї до реалізації.
ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА АВДІЇВСЬКОЇ МВА З НАГОДИ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ
- Деталі
- Категорія: Новини
Сьогодні ми вшановуємо тих, хто щодня тримає лінію між безладом і порядком, між страхом і безпекою.
Тих, хто не ховається за формою, а йде першим - туди, де темно і небезпечно. Витягнути дитину з-під завалу, зупинити мародера, не відвернутися від болю.
Національна поліція сьогодні - це тисячі рішень на лінії вогню, у звільнених містах, у домах, де залишилися найвразливіші.
Правова підтримка для ВПО — зустріч у хабі «Авдіївка. ВПОраємось! Бровари»
- Деталі
- Автор: Editor
- Категорія: Новини
У просторі нашого гуманітарного хабу відбувся черговий консультаційний прийом. Юристка Благодійного фонду «Право на захист» Анастасія Яковлева надала безоплатну правову допомогу для внутрішньо переміщених осіб з Авдіївської та Очеретинської громад, які нині мешкають у місті Бровари.
Серед тем, що обговорювалися, — втрачені документи на житло, особливості судових процесів, пільги для учасників бойових дій та членів їхніх родин. Люди приходили з різними ситуаціями, і кожен отримав фахове роз’яснення та підказки щодо можливих шляхів вирішення проблем.
РАЗОВУ ГРОШОВУ ВИПЛАТУ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ОТРИМАЮТЬ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ТА ДЕЯКІ ІНШІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН
- Деталі
- Автор: ГУ ПФ України в Донецькій області
- Категорія: Новини
#Важливо_знати
📃 Разова грошова виплата до Дня Незалежності України ветеранам війни та деяким іншим категоріям громадян передбачена в розмірах від 450 до 3100 грн, а саме:
🔻450 грн — учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога;
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ
- Деталі
- Автор: Донецька ОВА та платформа Меморіал
- Категорія: Новини
Молодший сержант Олександр Бойко загинув 29 вересня 2023 року під час бойового завдання на оперативному аеродромі у місті Миколаїв. Життя захисника обірвав ворожий ракетний обстріл. Тепер йому назавжди 28 років.
Олександр народився у Слов'янську, навчався у школах №15 та №5. У 2011-му вступив до місцевого коледжу транспортної інфраструктури, а у 2015 році – до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
Сторінка 2 із 699