КЕРІВНИЦТВО АВДІЇВСЬКОЇ ВЦА ВЗЯЛО УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ НАРАДІ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Сьогодні керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш разом із заступником Євгеном Удовенком долучилися до засідання обласної онлайнової наради з окремих питань цивільного захисту під головуванням заступника голови ДонОДА Вадима Філашкіна.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ РЯТІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, 17 вересня Україна відзначає День рятівника.

З нагоди професійного свята Дня рятівника керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш привітав колектив 15 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Детальніше...

Профілактично-роз’яснювальна робота з батьками дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Службою у справах дітей Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області, з метою соціального захисту дітей, які потрапили у складні життєві обставини, систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед батьків, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час проведення бесід, батькам роз’яснюються їх обов’язки щодо виховання дітей:

Детальніше...

ПРОВЕДЕНО ОБСТЕЖЕННЯ ПАСІК

Робочою групою, під головуванням заступника керівника Авдіївської міської ВЦА Євгена Удовенка, було проведено обстеження пасік місцевих бджолярів, які надали документи для отримання державної дотації за бджолосім’ї.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні громадяни міста Авдіївка!

22 вересня 2021 року з 14.00 до 14.30 год. Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитися планова технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

Детальніше...

ВІТАННЯ КЕРІВНИКА АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

фото: lifestyle.24tv.ua

Сьогодні Авдіївська громада разом з усією Україною відзначає День рятівника, і я щиро вітаю усіх, хто причетний до цієї небезпечної і водночас шляхетної справи порятунку людських життів!

Детальніше...

ВАКЦИНАЦІЯ В АВДІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ

Протягом останнього тижня в Авдіївці офіційно підтверджено 14 випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Загалом з початку епідемії зафіксовано 373 випадки зараження смертельним вірусом.

Детальніше...

Пересувний мобільний підрозділ «Ощадбанку» 17 вересня працюватиме в Авдіївці

З метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат та допомог біля лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, АТ «Ощадбанк» здійснюються заходи щодо функціонування пересувних мобільних підрозділів банку на базі автомобіля КРАЗ.
Так, 17 вересня 2021 року з 11:30 мобільний підрозділ працюватиме в Авдіївці за адресою: вул. Соборна, 28 (площа біля ринку, стара частина міста).

Основні задачі мобільних підрозділів:
•    забезпечити виконання соціальної місії та реалізації доручень покладених державою на АТ«Ощадбанк»;
•    покращити якість та доступність банківських послуг для мешканців найвіддаленіших населених пунктів Донецької та Луганської області, які розташовані вздовж лінії розмежування на території підконтрольній українській владі;
•    максимально охопити банківськими послугами внутрішньо переміщених осіб та місцеве населення біля лінії розмежування, у тому числі поблизу КПВВ.

АВДІЇВКА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ОБЛАСНОЇ НАРАДИ З ПИТАНЬ ВАКЦИНАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ОБЛАСТІ

Під головуванням заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної сьогодні відбулася селекторна нарада з питань вакцинації персоналу закладів освіти області.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ КОМАНДУВАЧ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ СПІЛЬНО З КЕРІВНИЦТВОМ МІСТА ТА ДСНС ДОНЕЧЧИНИ ПЕРЕВІРИЛИ ХІД РОБІТ ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНИХ БУДИНКІВ МІСЦЕВИХ МЕШКАНЦІВ

Командувач Об’єднаних сил Олександр Павлюк в рамках робочої поїздки відвідав сьогодні Авдіївку, де спільно з керівництвом Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації на чолі з Віталієм Барабаш та начальником Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексієм Мігріним проінспектували хід будівельних робіт з відновлення покрівель пошкоджених обстрілами будинків місцевих мешканців.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ВІДБУВСЯ І ЕТАП КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕВІЗНИКА ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ

Сьогодні під головуванням заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Удовенка відбулось засідання конкурсного комітету з перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, а саме на маршруті № 27-А.

Детальніше...

ТВОРЧЕ НОВОСІЛЛЯ: В АВДІЇВЦІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ МУЗИЧНУ ШКОЛУ У НОВОМУ ВІДРЕМОНТОВАНОМУ ПРИМІЩЕННІ

Сьогодні міська музична школа урочисто відкрила двері у новому, капітально відремонтованому приміщенні, розташованому на другому поверсі майбутнього центру для розвитку дітей і молоді, який створено на базі школи №5 в Авдіївці.

Детальніше...