ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ АВДІЇВКИ ОБ’ЄДНАЛАСЬ У ТВОРЧОМУ ПРОЄКТІ «РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП»

Яскраве дійство – виставу «Різдвяний вертеп», яку підготували місцеві активні й патріотичні підлітки, відвідали сьогодні в.о. керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Євген Удовенко, заступники керівника Юлія Котова та Сергій Легенький. До перегляду спектаклю долучилися також інші мешканці Авдіївської громади й бійці ППОП «Київ».

Детальніше...

Увага! Ускладнення погодних умов!

За даними Донецького регіонального центру з гідрометеорології на території Донецької області очікується ускладнення погодних умов.

Детальніше...

З В І Т про результати роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області за 2021 рік

Упродовж 2021 року Відділенням проводилась робота по врегулюванню 47 конфліктних ситуацій, по яких було взято на облік 47 розбіжностей між сторонами СТВ щодо своєчасної виплати поточної заробітної плати та погашення заборгованості із заробітної плати. Основною причиною виникнення випадків ускладнення стану СТВ у звітному періоді стала заборгованість із виплати зарплати в сумі 309766,7 тис. грн.

Детальніше...

АНОНС ДО СВЯТА ВОДОХРЕЩА В АВДІЇВЦІ

Шановні громадяни!
Запрошуємо всіх бажаючих, авдіївців та гостей міста, представників різних релігійних громад приєднатися до святкування величного свята Водохреща.
19 січня християнсько-православна громада відзначає одне з найбільших свят у церковному календарі - Хрещення Господнє (в народі - Йордан або Богоявлення). Традиційно загальноміський захід - свято Водохреща відбудеться на Авдіївському піщаному кар’єрі (провулок Кар’єрний, 16).

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ВЕРТЕПУВАЛИ ЛЬВІВСЬКІ СТУДЕНТИ

Сьогодні більш як три десятки студентів Українського католицького університету зі Львову студентської організації «Україна єдина» ходили з вертепом вулицями Авдіївки і місцевими закладами освіти.

Детальніше...

Шановні батьки!

Якщо Ви не отримали новорічний подарунок для своєї дитини, запрошуємо Вас отримати Новорічний подарунок від голови ДонОДА, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка для дітей, які не відвідують дитячий садок та зареєстровані у місті Авдіївка, віком до 6 років у відділі у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області. За адресою: вул. Менделеєва 6, (ЗОШ № 5) кабінет № 10 (вхід тільки в бахілах) до 30 січня 2022 року з 9:00 до 17:00 окрім вихідних та святкових днів.
При собі мати паспорт одного з батьків, свідоцтво про народження дитини, довідку з відділу освіти про те що дитина не відвідує дитячій садок (для дітей старше 3 років).

АВДІЇВКА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВОДОХРЕЩА

Сьогодні під головуванням в.о. керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Удовенка, за участі заступників керівника Юлії Котової та Сергія Легенького відбулось засідання оргкомітету із вирішення нагальних питань щодо організації заходів у день Хрещення Господнього (19 січня).

Детальніше...

Конкурс на кращий соціальний проєкт / ініціативу

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху до якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проєкти.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ВІДНОВИЛИ РОБОТУ ПУНКТУ ОБІГРІВУ

Температура повітря в Авдіївці знизилась до позначки нижче 10 °С, тому роботу пункту обігріву відсьогодні відновлено.

Зігрітися можна за адресою: вул. Комунальна, 8. Соціальні працівники та співробітники ДСНС вже на місці і готові зустріти змерзлих відвідувачів.

Пункт обігріву в Авдіївці працюватиме цілодобово до зменшення морозів та загального покращення погодних умов.

Пересувний мобільний підрозділ «Ощадбанку» 14 січня працюватиме в Авдіївці

З метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат та допомог біля лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, АТ «Ощадбанк» здійснюються заходи щодо функціонування пересувних мобільних підрозділів банку на базі автомобіля КРАЗ.

Детальніше...

ОСВІТНЯ ТЕРИТОРІЯ «А»: В АВДІЇВЦІ СТВОРИЛИ СУЧАСНИЙ ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

Сьогодні за участі заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Сергія Легенького відбулося відкриття тренінгового центру для педагогічних працівників «Освітня територія А», в якому освітяни міста зможуть комфортно та якісно підвищувати свою майстерність і кваліфікацію. Окрім керівництва міста, на визначну для прифронтової громади подію зібралися ініціатори відкриття центру, які стали рушійною силою в процесі реформування системи освіти в Авдіївці, начальниця відділу освіти Вікторія Шляхова, очільниця громадської організації «Авдіївка. Платформа спільних дій» Оксана Трегубчук, а також директори шкіл, БДЮТ, завідувачки дитячих садочків та інші освітяни.

Детальніше...

Комунальне підприємство «Авдіївське трамвайно-транспортне управління» Авдіївської міської ради надає інформацію щодо надання послуг за 10 днів січня 2022 року

Підприємство обслуговує 6 міських маршрутів загального користування.

За 10 днів січня місяця перевезено пасажирів усього: 22,2 тис.осіб,
в тому числі платних -13,1 тис.осіб,
-    пільгових категорій -9,1 тис.осіб.

Детальніше...