В АВДІЇВЦІ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

29 вересня 2021 року відбулась конференція педагогічних працівників "Освітній простір Авдіївки: рух уперед".

Цей захід мав на меті згуртувати педагогів міста, надихнути їх на втілення освітніх реформ у життя, познайомити з інноваційними методичними знахідками.
 
Організатор заходу - центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Авдіївка (директор Марина Давидова). 

Місце проведення - оновлений простір КЗ "Авдіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2"(директор Лариса Гончаренко) Конференція проходила в новому форматі. 

Захід був розділений на три частини: у першій - педагоги представили свої методичні лайфхаки та мали нагоду познайомитися з освітніми можливостями опорної школи.

Гіди-екскурсоводи супроводжували освітян за локаціями:- «Програмування Scratch»;
- «Цифрова лабораторія»;
- «Методичні знахідки НУШ»;
- «Психологічні лайфхаки».

Друга частина проходила в актовій залі, де вчителі та вихователі у формі діалогу змогли обговорити нагальні питання реформи НУШ. 

В останньому блоці - робота педагогів за секціями, на яких вони ділилися досвідом, знайомилися із здобутками своїх колег, обговорювали плани на майбутнє. 

Захід ще раз переконав кожного: для втілення освітніх реформ, потрібно бути активними, цілеспрямованими, умотивованими агентами змін, що володіють новітніми компетенціями, готові до постійного професійного зростання! На хвилях позитивних емоцій, з багажем нових знань розходились учасники конференції. 

ЦПРПП дякує колективу опорної школи за підтримку в проведенні заходу! Вітаємо всіх освітян міста з прийдешнім святом - Днем учителя! Хай кожний день на учительській ниві стане світлішим!