«ВЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ- ЗАВЖДИ ВІРА В ЩАСТЯ»: АВДІЇВСЬКИХ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ ОРИГІНАЛЬНО Й ТВОРЧО ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні у актовій залі 5-ї школи в Авдіївці відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти. 

До свята долучились заступники керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Сергій Легенький та Юлія Котова, представники від колективів закладів освіти міста, Центру професійного розвитку педагогічних працівників, музичної школи, професійного училища, будинку дитячої та юнацької творчості.

Святковий захід відбувся у формі інтегрованого уроку.

Концертна програма свята була яскравою і оригінальною, насиченою жартами, сюрпризами та позитивними емоціями. 

Вихованці шкіл і дитсадочків порадували глядачів чудовими хореографічними номерами, музичними композиціями, сучасними танцями, піснями і віршами, а ведучі навіть пограли з педагогами. Наче учні на уроці, освітяни старанно тягли руки, аби відповісти на питання. В залі панували гарний настрій і дружня атмосфера.

Яскраві й емоційні виступи принесли масу позитивних емоцій глядачам, які щирими оплесками підтримували юні таланти.

З щирими вітальними словами до освітян звернувся заступник керівника Авдіївської міської ВЦА Сергій Легенький, який і сам є випускником місцевої загальноосвітньої школи №6.

Він подякував педпрацівникам за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у навчання, виховання підростаючого покоління. Вчитель української мови і літератури ЗОШ №7 Наталя Кисельова отримала відзнаку Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти». 

Окремо авдіївських освітян відзначили грамотами Департаменту освіти Донецької ОДА. З нагоди Дня працівників освіти педагогів Сергій Легенький нагородив цінним подарунком – годинником Kleynod, сувенірними наборами та почесними грамотами військово-цивільної адміністрації.

Після спільних світлин церемонію нагородження вчителів було продовжено врученням корисних у господарстві подарунків - мультиварок.

Квіти і щирі вітання приймала сьогодні й директор міської музичної школи – Світлана Полівода: її привітали з Міжнародним днем музики, який відзначається сьогодні, 1 жовтня.

До теплих вітальних слів долучилась і в.о. начальника міського відділу освіти Вікторія Шляхова. 

Вона привітала зі святом молодих педагогів і вручила їм сувеніри. Досвідченим же працівникам очільниця відділу освіти побажала змінюватись, як того вимагає час, але лише у кращий бік.

Благочинний Авдіївського округу, настоятель храму св. Марії Магдалини протоієрей Андрій Карпець, діти якого отримували знання в освітніх закладах прифронтового міста, також привітав педагогічних працівників зі святом, побажав міцного здоров’я, терпіння, і більше посмішок розумних вдячних учнів.

Родзинкою урочистого заходу став показ відеоролика, участь в якому взяли дорослі, відомі у місті люди (чиновники, спортсмени, громадські діячі, керівники підприємств), які навчалися у місцевих освітніх закладах. Вони дякували своїм вчителям і вихователям за знання, за мотивацію, за корисні навички і вміння.

У фіналі яскравого дійства всім присутнім у залі педагогам діти вручили квіти.

Продовженням концертно-розважальної програми стало караоке, в якому взяли участь самі педагоги.