В АВДІЇВЦІ ВЧЕТВЕРТЕ ПРОВЕДУТЬ МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Сьогодні за участі керівництва Авдіївської міської ВЦА відбулось засідання організаційного комітету з питань проведення літературно-драматичного фестивалю «Авдіївка. Фестиваль мистецтв».

В обговоренні плану святкового заходу взяли участь начальники та представники відділів, структурних підрозділів Авдіївської міської ВЦА, відділення поліції №1, представники ГО «Сила ідей», ДСНС, комунального підприємства «СЄЗ».

Цьогоріч захід проходитиме 8-9 жовтня на трьох локаціях міста: народний музей, ЗОШ № 6 та на бульварі Шевченка.

Організатори заходу презентували присутнім програму фестивалю та повідомили про запрошених гостей, якими стануть письменники, музиканти, художники: Вікторія Амеліна, Сергій Жадан, Анжеліка Рудницька, Олександр Бритцев та інші.

Керівник ГО «Сила ідей» Євгенія Васильєва розповіла, що 8 жовтня відбудеться публічна дискусія «Вуличне мистецтво у Авдіївці: напрямки та перспективи», а протягом дня 9 жовтня проходитимуть лекції від митців та громадських діячів про неформальну освіту, майстер класи для дітей та дорослих.

Увечері на головній сцені (біля ЗОШ № 6) для гостей фестивалю, відбудуться виступи гурт-переможців конкурсу кавер-версій, після яких виступатимуть гурти «Жадан і Собаки» та «The Вйо».