ПРЕДСТАВНИКИ АВДІЇВКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ НАРАДІ ЩОДО ПРИДБАННЯ ЖИТЛА ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ

12 жовтня відбулась онлайн-нарада служби у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації із заступниками керівників міст та начальниками служб у справах дітей з питання стану реалізації коштів субвенцій з обласного та державного бюджетів для придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Участь у нараді взяли й заступник керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Сергій Легенький та начальник служби у справах дітей Ольга Точило.

Протягом наради обговорили питання, які виникають при реалізації коштів субвенцій з обласного та державного бюджетів для придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Під час засідання заступник керівника Сергій Легенький доповів про проведену в Авдіївці роботу і шляхи вирішення проблемних питань при реалізації коштів субвенцій з обласного та державного бюджетів для придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.