«АКТИВНІ ПАРКИ-ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»: В АВДІЇВЦІ ВІДКРИЛИ НОВІ СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

Сьогодні керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш та його заступник Сергій Легенький разом із начальником управління фізичної культури і спорту області Володимиром Мициком відкрили два активні парки в Авдіївці, розташовані на території так званого «трикутнику» у приватному секторі міста та у парку Залізничників. До заходу долучилися й представники відділу сім’ї, молоді і спорту та комунального закладу "Авдіївський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Авдіївської міської ВЦА.

Спортивні майданчики в межах соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» були облаштовані коштом міського бюджету. Активні парки передбачають просте, доступне для занять усіх охочих наповнення: лавочку, шведську стінку, бруси/турніки, сходинки, координаційну лінію та вільний простір. Кожен із цих шести елементів має навігаційну табличку «Тренуйся тут» із QR-кодом, відсканувавши який за допомогою смартфону, можна переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності (новачок, середній, профі), повторюючи рухи за віртуальними тренерами: відомими особистостями, зірками українського спорту та естради.

Окрім того, присутні перевірили хід виконання робіт на одному з майданчиків, які будуються в рамках реалізації президентської програми «Здорова Україна», головна мета якої - зробити здоровий спосіб життя частиною українського менталітету. Так, на території міста Авдіївка незабаром мають з’явитися 5 сучасних просторів для занять фізкультурою. Мультифункціональні спортивні майданчики вже будуються за адресами: Парк залізничників, вул. Молодіжна, 5-а, кв-л Будівельників, 1, Ювілейний, 2, вул. Гагаріна, 19.

Загалом у Донецькій області буде споруджено 150 мультифункціональних майданчиків єдиної моделі, з гумовим покриттям розміром 140 кв. м, зі спортивним комплексом із підвісною системою рукоятей, лавкою з упором для пресу, упором для віджимання, брусами для віджимання подвійними, турніком потрійним, тумбою для стрибків, рукоходом-драбиною.

Більше фото за посиланням