ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

В рамках компоненту з місцевого розвитку та децентралізації Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН розпочато роботу з розробки Стратегії розвитку Авдіївської міської територіальної громади на період до 2027 року.

В приміщенні Авдіївської міської ВЦА відбулось перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії громади.

У засіданні взяли участь керівництво Авдіївської міської ВЦА, спеціаліст з соціально - економічного розвитку компоненту з місцевого розвитку та децентралізації Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН Наталія Белюкіна, національний експерт з питань стратегічного планування Віктор Бондарук, члени Робочої групи - представники структурних підрозділів Авдіївської міської ВЦА, підприємств, установ, громадських організацій, а також підприємці.
 
На початку засідання зі вступним словом до учасників звернувся заступник керівника Сергій Легенький, який привітав всіх присутніх та подякував Наталії Белюкіній і Віктору Бондаруку за експертну підтримку з розробки Стратегії. Він зазначив, що Стратегія – це основний документ з розвитку та зростання громади, який є ключовим у роботі і побажав присутнім плідної праці .

Наталія Белюкіна також акцентувала, що даний документ дозволить визначити вектори розвитку на майбутнє та проаналізувати наявні ресурси. Основна перевага громади, яка має стратегію розвитку, в тому, що вона знає, чого хоче досягнути, що для цього треба зробити, коли і якими силами.

Експерт Віктор Бондарук, який буде надавати методологічну та консультаційну підтримку з розробки Стратегії, повідомив, що наступні 7 місяців робоча група активно працюватиме над розробкою стратегічного документу розвитку громади. Експерт наголосив на особливій важливості написання Стратегії, що дозволить згуртувати жителів громади, підкреслити унікальні ресурси, допоможе залучити інвесторів, а також додаткові можливості для залучення зовнішніх ресурсів.

В ході зустрічі членів робочої групи було ознайомлено з основними аспектами розробки стратегії розвитку громади, послідовністю етапів процесу планування, а також питаннями щодо організації процесу збору даних та проведення соціально-економічного аналізу стану громади, проведення опитування підприємців та мешканців громади.

Перший день роботи пройшов дуже плідно. Члени робочої групи активно долучились до обговорення вищезазначених питань та визначились з планом роботи на наступний місяць.

Найближчим часом розпочнеться проведення анкетування населення і підприємців, яке забезпечить широке вивчення громадської думки та буде враховане у процесі формування Стратегії.

З усіма актуальними новинами щодо процесу розробки Стратегії розвитку можна ознайомитися на сайті Авдіївської міської ВЦА за посиланням, а також в мережі Facebook.
Робота над розробкою Стратегії триватиме і надалі!