ПРО ПРИЗОВ, ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ ТА БЮДЖЕТ: АВДІЇВКА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РАЙОНУ


Сьогодні відбулось засідання колегії Покровської районної державної адміністрації, участь у якій взяли керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш разом із заступниками Сергієм Легеньким та Юлією Котовою. До обговорення актуальних питань долучилися і начальники структурних підрозділів ВЦА, а також керівництво лікарні.

Під час апаратної наради торкнулися питань реалізації програми Президента України «Зелена країна», стану проходження опалювального сезону 2021-2022 років та питання вакцинації населення територіальних громад в Покровського району від COVID-19. Вкотре до всіх пролунав заклик активніше проводити вакцинальну кампанію.

Крім того, учасники засідання обговорили алгоритм вдосконалення харчування в шкільних та дошкільних закладах освіти.

Під час колегії розглянули та проаналізували хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 17 березня 2021 року № 204/5-21 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2021 році».

Окремо присутні торкнулися проєкту районного бюджету на 2022 рік.

Відповідальні особи в органах місцевого самоврядування, у військово-цивільних адміністраціях взяли отриману інформацію до відома та подальшого опрацювання.