ЩЕ ЧОТИРИ РОДИНИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ОТРИМАЛИ В АВДІЇВЦІ КЛЮЧІ ВІД КВАРТИР

 

Сьогодні керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш разом із заступником Євгеном Удовенком урочисто вручив ключі від чотирьох квартир з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам, які потребують поліпшення житлових умов та мають найбільший загальний бал пріоритетності. Сім'ї ВПО отримали для проживання відремонтовані квартири з меблями та побутовою технікою, а саме: 3 двокімнатні та 1 однокімнатне помешкання.

Віталій Барабаш привітав отримувачів житла з визначною подією і подякував за терпіння.

-    Вітаю! У вас сьогодні свято – довгоочікувана подія, коли питання пошуку житла зникає з вашого порядку денного. Тож я дуже радий сьогодні вручити вам ключі від квартир. – зазначив у вітальному слові керівник ВЦА. – Щиро вдячний вам, що, стоячи у черзі майже рік, ви витримали, дочекалися. Не все залежить від нас, але зі свого боку ми намагалися вибрати кращі квартири, які є на ринку нерухомості у місті, та зробити це якомога швидше. Будь ласка, вчасно сплачуйте комуналку та належним чином доглядайте за отриманим житлом. Бажаю всім миру, міцного здоров’я та родинного затишку на новому місці!

Очільник міської адміністрації також повідомив, що внутрішньо переміщені особи в Авдіївці до кінця року отримають ще чотири квартири, загалом - 9 помешкань: 1 трикімнатна, 2 однокімнатні, решта – двокімнатні.

Зі свого боку заступник керівника Авдіївської ВЦА Євген Удовенко додав, що квартири оснащені усім необхідним для комфортного проживання: меблями, технікою та різними потрібними у побуті елементами інтер’єру.

Родини переселенців отримали житлові приміщення у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» завдяки реалізації програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», на умовах 70% на 30% з державного та місцевого бюджетів відповідно, для купівлі квартир для тимчасового проживання ВПО.

НАГАДУЄМО! Прийом документів щодо взяття на облік громадян із числа внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання, через Центр надання адміністративних послуг у місті Авдіївка (вул. Воробйова, 3), триває.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні з розвитку міського господарства Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації за адресою: вул. Молодіжна, буд. 7, 4-й поверх, тел. (06236) 3-31-98.