СПОРТИВНА АВДІЇВКА – ЗДОРОВА УКРАЇНА : НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ВІДКРИЛИ ДОДАТКОВИЙ ПРОСТІР ДЛЯ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Сьогодні керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш спільно з начальником управління фізичної культури і спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимиром Мициком відкрили новий сучасний спортивний майданчик, який збудували в рамках реалізації президентської програми «Здорова Україна». До урочистого заходу долучилися й представники відділу сім’ї, молоді і спорту, комунального закладу "Авдіївський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Авдіївської міської ВЦА та дитячо-юнацької спортивної школи.

Головна мета програми «Здорова Україна» - зробити здоровий спосіб життя частиною українського менталітету.

Новий спортмайданчик площею у 140 квадратних метрів розташований біля тенісного корту на міському стадіоні Авдіївки. Якісне гумове покриття, спортивний комплекс із підвісною системою рукоятей, лавкою з упором для пресу, упором та подвійними брусами для віджимання, потрійним турніком, тумбою для стрибків та рукоходом-драбиною вже випробували місцеві спортсмени та підлітки. Володимир Мицик вручив представникам авдіївських міських спортивних закладів сумку зі спортивним приладдям для якісного проведення активностей на локаціях "Активні парки" та "Здорова Україна".

Ще чотири такі мультифункціональні спортивні майданчики, будівництво яких наразі на завершальному етапі, незабаром відкриють на території Авдіївської громади за адресами: Парк залізничників, кв-л Будівельників, 1, Ювілейний, 2, вул. Гагаріна, 19.

Загалом у межах програми «Здорова Україна» у Донецькій області буде споруджено 150 мультифункціональних спортивних майданчиків єдиної моделі.