ТУРБОТА І ПОДАРУНКИ: В АВДІЇВЦІ ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ - ОСОБЛИВА УВАГА

 

Сьогодні, у Міжнародний день людей з інвалідністю, керівництво Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації на чолі з Віталієм Барабаш в межах акції "Турбота" відвідало членів громадської організації "Авдіївське міське товариство осіб з інвалідністю "Переборення" та Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю "Іскорка". У зустрічах із життєлюбними, сильними духом дітьми та дорослими авдіївцями взяв участь і начальник міського відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Кравченко.

 

Керівництво міста подарувало активістам ГО "Переборення" цінний подарунок Авдіївської міської ВЦА, квіти та вручило грамоти. Мешканцям громади з інвалідністю подякували за активну мужність, активну громадянську позицію та небайдужість.

Виконанням творчих номерів та щирими посмішками  у цей день особливо потішили діти із ЦКРДІ "Іскорка".

Малеча отримала від гостей іграшки, солодощі та інші смачні і корисні подарунки.

Дітворі візитери побажали наснаги і здоров'я, а батькам і вихователям - сил та терпіння.

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.