В АВДІЇВЦІ КЕРІВНИК КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ ОКРУЖНОЇ ПРОКУРАТУРИ ЗВІТУВАВ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВІДОМСТВА

 

Сьогодні в Авдіївці керівник Костянтинівської окружної прокуратури Артур Колмаков надав звіт про про роботу підпорядкованого йому відомства за 10 місяців 2021 року.

 

Заслухати звіт зібралися керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш, його заступник Євген Удовенко, а також начальники та спеціалісти структурних підрозділів ВЦА.

Протягом 10 місяців поточного року Костянтинівською окружною прокуратурою вжито низку координаційних та спільних заходів з іншими правоохоронними органами, спрямованих на покращення криміногенної ситуації на піднаглядній території.

Окрім загальної інформації про діяльність прокуратури, Артур Колмаков торкнувся і деяких актуальних для прифронтового міста питань, серед яких – відкриття суду. Керівник окружної прокуратури запевнив, що суд в Авдіївці має запрацювати орієнтовно наприкінці січня 2022 року.

Впродовж 10 місяців 2021 року окружною прокуратурою вжито організаційних та практичних заходів щодо підвищення ефективності виконання покладених законодавством функцій та реалізації повноважень.

Водночас, органи прокуратури мають продовжити розв’язання низки невідкладних та відповідальних завдань у співпраці з органами місцевого самоврядування, виконавчої влади та правоохоронними органами.

На завершення повідомлення про діяльність відомства керівник Костянтинівської окружної прокуратури зазначив, що у подальшому планує звітувати частіше - через кожні шість місяців.

З повним звітом можна ознайомитись тут.