ПРО ПОТРЕБИ АВДІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДІЗНАВАЛИСЯ ПРЕДСТАВНИКИ ДАНСЬКОГО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Сьогодні відбулася зустріч керівництва Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації та делегації Данського Червоного Хреста в Україні, під час якої були озвучені актуальні проблеми громади.

Делегат Данського Червоного Хреста з питань зменшення загроз ризику надзвичайних ситуацій Дмитро Русаков розповів про діяльність організації в Україні та про проєкти Червоного Хреста, які реалізуються у Донецькій та Луганській областях.

Мета візиту делегації - дізнатися про потреби прифронтового міста.

Про те, що робиться владою, і які наразі є нагальні потреби в Авдіївській громаді, розповіли гостям керівник міської ВЦА Віталій Барабаш, його заступник Євген Удовенко та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та військового обліку Сергій Бєляєв. Серед інших відомостей було озвучено, що Авдіївський центральний медичний заклад потребує ремонту операційного блоку і приміщень на третьому поверсі, є потреба у медичному транспорті та обладнанні для генерації кисню. 

Учасники зустрічі обговорили труднощі у відновленні міста, гострі безпекові питання та можливості для співпраці.

На основі отриманої інформації делегація Данського Червоного Хреста проведе оцінку потреб Авдіївської громади, після чого буде сформовано коло питань, у вирішенні яких потенційно зможе взяти участь організація.