В АВДІЇВЦІ БЕЗ СЕРТИФІКАТУ ПРО ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОВІДУ НЕ ПУСКАТИМУТЬ В АВТОБУСИ

Сьогодні під головуванням заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Удовенка відбулась нарада з приводу організації перевезень пасажирів на міських автобусах з урахуванням відповідних протиепідемічних вимог.

У засіданні взяли участь начальники міських служб, відділів та управлінь  ВЦА, поліції, директор комунального підприємства "АТТУ", а також представники громадськості та протидії корупції.

Під час засідання визначили режим і умови переміщення людей у муніципальному транспорті, а також функції кожного учасника антиковідної кампанії, передусім, перевізника і правоохоронних органів.

Так, з понеділка, 6 грудня, співробітники поліції (в тому числі залучатимуть полк "Київ") працюватимуть у міських автобусах щодня. Щоразу на кожній зупинці вони перевірятимуть у кожного пасажира наявність сертифікату про вакцинацію від коронавірусної хвороби і не пускатимуть всередину невакцинованих.

Від керівництва міста відповідальні особи отримали завдання скласти список посадових осіб від ВЦА, які братимуть участь у патрулюваннях разом із поліціянтами.

На засіданні визначили, що задля забезпечення правопорядку вказані норми діятимуть у транспорті до зняття карантинних обмежень або до особливого розпорядження керівництва області.