В АВДІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВИЗНАЧИЛИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАСАЖИРІВ ТА РОЗРАХУВАЛИ ТАРИФ НА ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Сьогодні за участі керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаш та його заступника Євгена Удовенка відбулося засідання робочої групи з обґрунтування транспортних та ЖКГ-тарифів.

Робоча група розглянула питання розрахунку економічної доцільності перевезення з певною вартістю, яку запропонувало КП "АТТУ", та заслухала з цього приводу ряд позицій її членів, а саме: юристів, економістів, спеціалістів фінансового управління, а також управління з розвитку міського господарства, комунальників і представника громадськості міста.

Присутні одностайно прийняли рішення про встановлення економічно і соціально обґрунтованої вартості, та можливості компенсації збиткової частини перевізнику - комунальному підприємству "АТТУ".

Розмір та усі складові тарифу будуть вказані у проєкті розпорядження, який незабаром з'явиться на на сайті ВЦА у встановлений законом термін.

Крім того, робоча група розглянула питання щодо  встановлення тарифу на постачання теплової енергії від пелетної котельні, яка знаходиться біля ЗОШ №3, до будинку № 73 по вулиці Соборній.

Члени робочої групи заслухали представників комунального підприємства "СЄЗ" з обґрунтуванням затрат, та економічного і юридичного відділів щодо доцільності та можливості встановлення тарифу для об'єктів такого типу.

Стосовно цього питання також буде розроблений відповідний проєкт розпорядження, де буде вказано розмір тарифу.