В АВДІЇВЦІ ВЕРТЕПУВАЛИ ЛЬВІВСЬКІ СТУДЕНТИ

Сьогодні більш як три десятки студентів Українського католицького університету зі Львову студентської організації «Україна єдина» ходили з вертепом вулицями Авдіївки і місцевими закладами освіти.

Вбрані в ошатні тематичні костюми, львів’яни співали колядки, водили хороводи, знайомлячи місцевих мешканців з українськими національними традиціями та даруючи перехожим гарний настрій. Долучився до вертепу і офіцер цивільно-військового співробітництва CIMIC 25-Ї окремої Січеславської повітрянодесантної бригади Максим Потапчук.

Такі колоритні виконавці у прифронтовому місті – рідкість, тому авдіївці з цікавістю зустріли вертеп: діти привітно махали руками, дорослі зупинялись і схвально кивали виконавцям, а автівки на підтримку акторів сигналили.

Загалом на Схід України приїхали 34 студенти Львівського вишу, дехто відвідав прифронтові громади, зокрема і Авдіївку, не вперше. Протягом кількох днів львівська молодь з вертепом побувала у Верхньоторецькому, Нью-Йорку, Торецьку, Олександро-Калиновому, а ще планують виїзд до Красногорівки та Маріуполя.