Шановні суб’єкти малого та середнього підприємництва

Військово-цивільна адміністрація м. Авдіївка повідомляє наступне:

 За інформацією Посольства України в Сполучених Штатах Америки, Міністерством торгівлі США був оприлюднений календар спеціальної програми бізнес стажувань SABIT (Special American Business Internship Training Program) на 2017 рік.

Програма SABIT – є спеціалізованою програмою консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців пострадянських країн. Програма була розроблена в 1990 році Адміністрацією США з міжнародної торгівлі.

Запрошуємо всіх суб’єктів малого та середнього підприємництва (вітчизняних експортерів), зокрема представників IT, АПК та енергетичного секторів, взяти участь в даній програмі, що  сприятиме розширенню подальшої експортної та інвестиційної привабливості.

Просимо всіх суб’єктів малого та середнього підприємництва, які зацікавлені в цій пропозиції, надати свою відповідь, щодо участі в програмі,  до відділу з розвитку економіки та торгівлі ВЦА м. Авдіївка (каб. №16) або на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Тел. для довідок 3-27-88.

Більш детальна інформація є доступною на веб – сайті Міністерства торгівлі США: http://traid.gov/sabit та http://www.sabitprogram.org.