В АВДІЇВЦІ ОБСТЕЖЕНО ЗРУЙНОВАНЕ ВІЙНОЮ ЖИТЛО

Сьогодні керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш приєднався до роботи міської комісії з огляду житла, яке було пошкоджено чи зруйновано внаслідок агресії Російської Федерації. Члени комісії під головуванням заступника керівника міської ВЦА Євгена Удовенка оглянули помешкання у місті Авдіївка за заявами власників житла. Члени комісії завітали до домоволодінь, розташованих по вулицях Колосова, Шевченка, Леваневського, Металургів, Красна. За результатами огляду було складено відповідні акти. Висновок, що житло зруйноване, отримали 6 домівок. В подальшому власники зруйнованих будинків зможуть претендувати на компенсацію, затвердження якої буде винесено на розгляд обласної профільної комісії. Ця комісія визначатиме і розмір грошової компенсації, яка виплачуватиметься постраждалим особам.

Загалом, станом на сьогодні до місцевої профільної комісії Авдіївської ТГ надійшло на розгляд для обстеження 114 заяв від громадян, у яких зруйноване або пошкоджено житло внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації. А саме: від мешканців міста Авдіївка - 64 заяви, від мешканців с-ща Опитне – 50 заяв. По всіх заявах вже проведено обстеження.

Загалом з моменту набуття чинності Постанови № 767 Кабінету Міністрів України щодо грошової компенсації за зруйноване житло вже 29 постраждалим особам Авдіївської ТГ визначено та затверджено розмір грошової компенсації.
Нагадуємо! Консультації з питань компенсації за зруйноване житло, яке постраждало внаслідок агресії РФ, ви можете отримати, звернувшись до Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області за адресою: Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 5, каб. 11 чи зателефонувавши за номером: 0623631922.