АКТИВНЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ ДОВГОЛІТТЯ: В АВДІЇВЦІ ДБАЮТЬ ПРО ВРАЗЛИВІ ВЕРСТВИ НАСЕЛЕННЯ

 

В Авдіївці на базі Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міськради реалізується важливий для населення місцевої територіальної громади проєкт: «Активне та безпечне довголіття»: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади.

В рамках проєкту планують організацію якісного, цікавого та корисного дозвілля для літніх громадян. У центрі для цього створені всі умови: вимірюватиме тиск медична сестра, інші спеціалісти проводитимуть майстер-класи та курси з комп'ютерної грамотності. Робота кіноклубу «Сінема» та фотоклубу «Спалах», екскурсії Донеччиною, юридичні інформаційно-роз'яснювальні семінари і робота «Університету третього віку» загалом сприятимуть культурно-освітньому розвитку людей поважного віку.

Сьогодні цей проєкт презентували десяткам місцевих мешканців у віці 60+, серед яких багато активних громадян, голів ОСББ та небайдужих жителів. Як людина, яка дала «зелене світло» реалізації в громаді цього актуального проєкту, на презентацію завітав керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.

- Я завжди кажу: без минулого немає майбутнього. Повага до покоління наших бабусь і дідусів – це надважлива складова виховання наших дітей. Ми маємо дбати про літніх людей, бо вони є частиною нашого суспільства, нашої громади, - підкреслив очільник Авдіївки.

Віталій Барабаш побажав усім здоровья, терпіння і закликав кожного вакцинуватися.

Зі словами керівника Авдіївської міської ВЦА погодилась і Оксана Трегубчук -голова громадської організації «Авдіївка. Платформа спільних дій», яка також підтримала даний соціальний проєкт. Вона зазначила, що функціонування у прифронтовому місті подібного Центру дозволить вразливим верствам населення поважного віку цікаво, активно і з користю проводити вільний час, що, своєю чергою, сприятиме їхньому особистісному розвитку.

Зі свого боку директор терцентру Тетяна Мамчич назвала людей у віці 60+ «молоддю поважного віку» і зауважила, що на відвідувачів Центру чекає багато сюрпризів та цікавинок, варто лише звернутися. Участь у заходах, запланованих згідно з проєктом, безкоштовна.

Анонси подій публікуватимуть у місцевих засобах масової інформації.

Даний проєкт реалізується в рамках ПРОГРАМИ ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського союзу.

В Авдіївці реалізація проєкту «Активне та безпечне довголіття»: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади" стала можливою завдяки спільній злагодженій роботі Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації, ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» та територіального центру міста.