ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ОБСТРІЛАМИ

Оскільки в Авдіївці наразі безпекова ситуація напружена, тимчасово (орієнтовно на три дні) змінено рух електротранспорту: потяг з Києва слідуватиме до міста Покровськ. Відправлення у зворотному напрямку відбуватиметься з Покровська. Приміські поїзди курсуватимуть до станції "Очеретине".

У зв'язку із цим міською владою спільно із представниками Укрзалізниці та АКХЗ розроблено графік руху автобусів, які підвозитимуть або забиратимуть пасажирів з Авдіївки.

• Потяг №136 Київ - Авдіївка прибуває до тимчасово кінцевої зупинки у Покровську о 7:46. У цей час автобус Укрзалізниці вже чекатиме пасажирів біля залізничного вокзалу Покровська і о 8:15 автобус вирушить до Авдіївки.

• Потяг №135 Авдіївка - Київ тимчасово відправляється з Покровська о 22:35. З Авдіївки на цей потяг пасажирів везтиме автобус о 20:30 (зі стоянки біля супермаркету La Far, із заїздом на залізничний вокзал Авдіївки).

• Потяг №826 Дніпро- Авдіївка: відсьогодні тимчасово кінцева зупинка на станції "Очеретине" о 13:51. Жителі Авдіївки мають можливість повернутися у місто на автобусі приватного перевізника за розкладом.

• Потяг Авдіївка- Дніпро відправлятиметься з смт Очеретине о 16:00. З Авдіївки пасажирів підвозитиме автобус о 14:30 із зупинки біля супермаркету La Far.
Додатково протягом трьох днів із Покровська буде їздити до Авдіївки автобус (виїзд о 21:45 із зупинки біля залізничного вокзалу).

Приміські електрички курсуватимуть до та зі ст.Очеретине, до /з якої можна дістатися автобусами ПрАТ АКХЗ та транспортом регулярних перевезень.

УВАГА! При собі необхідно мати квиток на потяг!