ВІТАННЯ КЕРІВНИКА АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ ШАХТАРЯ

Шановні друзі, наші містяни і селяни!

Наш край раніше завжди називали шахтарським. Адже в окупованому нині Донецьку і загалом по області було розташовано багато копалень, у яких роками працювали сотні наших земляків.

Труд гірників і сьогодні вважається дуже важким і небезпечним, і , на моє глибоке переконання, працівники цієї галузі заслуговують нашої поваги та підтримки. Щоденна наполеглива праця по забезпеченню людей теплом і світлом, високий професіоналізм шахтарів є запорукою комфорту й затишку у наших домівках.

На території нашої громади розташована лише одна відома шахта - сумнозвісна "Бутівка". Вентиляційний ствол шахти, розташований північніше Спартака і південніше Авдіївки, став форпостом українських захисників.

Разом із тим я вірю, що одного дня ми обов'язково повернемо наш український Донецьк і "шахтарський край" стане справжнім осередком патріотів - людей, які дійсно люблять свою країну, пишаються нею і прагнуть її розвитку.

Шановні гірники! Сьогодні, у переддень вашого професійного свята - Дня шахтаря хочу щиро привітати вас і побажати усім вам міцного здоров’я, миру, родинного благополуччя й вагомих трудових звершень!

Упевнений, що ваша мужність і відданість справі й надалі сприятимуть сталому соціально-економічному розвитку не тільки Донеччини, а й усієї держави, а ще - підвищенню рівня добробуту українських громадян.

Зі святом!
З повагою, Віталій БАРАБАШ