ПРИВІТАННЯ КЕРІВНИКА АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЦА З ДНЕМ МІСТА

Шановні мешканці Авдіївки!

Сьогодні наше прекрасне місто відзначає 243-тю річницю від дня заснування. Впевнений, що у цей день не тільки моє, а й ваші серця, дорогі авдіївці, переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою, спокій якої періодично порушує підступний ворог.

Усі досягнення, якими багата Авдіївка, складаються з наполегливої праці, знань і талантів мешканців міста. Разом ми - велика і єдина родина, яка прагне розвитку міста, створення зручних, комфортних умов життя.

Авдіївка – культурне місто з власними традиціями і славетною історією. Ми пам’ятаємо і шануємо всіх, хто творив цю історію, розбудовував, боронив від ворога, хто віддав своє життя за рідну землю.

Дехто саме тут зустрів своє перше кохання і знайшов справу всього свого життя. Впевнений, є мільйон причин щиро закохатися в Авдіївку, сфотографувати її очима і тримати цей знімок у своєму серці. 

Давайте додамо до цієї світлини більше фарб — разом докладемо зусиль для розвитку міста, зробимо з нього справжню перлину Донеччини! Для цього потрібно лише усвідомити: майбутнє Авдіївки — справа кожного з нас.

Тож з нагоди Дня народження рідного міста від усієї душі бажаю вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, найзаповітніші мрії стануть реальністю. Успіхів, злагоди та перемоги!
 
Віталій БАРАБАШ