ПРИВІТАННЯ КЕРІВНИКА АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЦА З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Шановні спортсмени, фахівці сфери фізичної культури і спорту, тренери, усі прихильники здорового способу життя!

Спорт не лише сприяє нашому фізичному удосконаленню, а й виховує волю і витримку, вчить гідно долати перешкоди, впевнено йти по життю до власної мети та досягати висот, підкорити які здавалось неможливим. 

Вважаю, що високі досягнення спортсменів з Авдіївки заслуговують на підтримку з боку влади. Так, з метою стимулювання розвитку спорту у нашій громаді та у якості додаткової мотивації трьом перспективним спортсменам міста (боксерам Миколі Реброву, Дмитру Саєнку, Олексію Байову) призначено щомісячні стипендії.

Але, як кажуть, не боксом єдиним. Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу, футзалу, декількох видів єдиноборств стають призерами обласних та всеукраїнських чемпіонатів, демонструючи всім високий рівень підготовки та уславлюючи наше місто. Багаторазові переможці та призери кубків України з кікбоксингу та ушу саньда Сергій Ківерський, Микита Зорочев, Микита Курдюков та інші хлопці і дівчата, які мають високі досягнення, стають взірцем для нового покоління. 

Завдяки вам, шановні спортсмени, Авдіївка стає відомою на всю країну не лише фронтовими зведеннями! Щиро вдячний вам за це!

А ще, завдяки президентській програмі «Здорова Україна», цього літа на бульварі Шевченка запрацював активний парк, де є шведська стінка, бруси, турнік і не тільки. Це найпростіший спортивний інвентар, який використовується людьми найчастіше. Тут забезпечено вільний доступ до обладнання для занять спортом. Як я встиг помітити, ця локація користується популярністю серед мешканців! І це дійсно радує.

Вірю, що приклад наших чемпіонів буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту в нашій громаді.

Але у кожного чемпіона є тренер чи педагог з фізичного виховання, який доклав максимальних зусиль для того, щоб ці талановиті діти змогли досягти висот у спорті. Тож окремо хочу подякувати всім працівникам сфери фізичної культури та спорту Авдіївської міської територіальної громади, які викладаються на повну і виховують вольову і фізично загартовану молоді!

Бажаю всім миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, невпинного руху вперед задля досягнення нових життєвих і спортивних висот! 
 
Віталій БАРАБАШ