ТВОРЧЕ НОВОСІЛЛЯ: В АВДІЇВЦІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ МУЗИЧНУ ШКОЛУ У НОВОМУ ВІДРЕМОНТОВАНОМУ ПРИМІЩЕННІ

Сьогодні міська музична школа урочисто відкрила двері у новому, капітально відремонтованому приміщенні, розташованому на другому поверсі майбутнього центру для розвитку дітей і молоді, який створено на базі школи №5 в Авдіївці.
 
Вдихнути нове, музичне життя у порожнє приміщення вдалося завдяки синергії Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації, Авдіївського коксохімічного заводу компанії Метінвест, громадської організації «Авдіївка. Платформа спільних дій» та за підтримки міжнародних організацій (Європейського союзу). 
 
Якісний ремонт, естетично привабливі, функціональні меблі, нові й раритетні музичні інструменти і вражаючий концерт від юних музикантів та викладачів – такою сьогодні побачили музичну школу у новому місці усі причетні до її відкриття.
 
- Для нас відкриття тут музичної школи міста - це ще один результат спільної праці, маленька ціль, перемога, якої ми досягли разом: у партнерстві з містоутворюючим підприємством, міжнародниками, громадськістю. Але на цьому ми не зупиняємось! – сказав керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш. – Буде дійсно круто, коли ми повністю зробимо ремонт всієї цієї будівлі молодіжного центру. Цілі і задачі в нас по всьому місту. Багато проєктів, які поєднують владу, місцевий бізнес та громадські організації в одному бажанні – жити краще. Передусім це стосується наших дітей. І сьогодні, коли ми відвідали нові музичні класи, я бачив, як горять очі у цих дітей. За це хочу подякувати усім причетним! А ще - попросити викладачів показати нам результати, що все це не марно! Нехай тут народжуються зірки! Зі святом!
 
Голова Програми «Відновлення Східної України та розвитку регіону» представництва ЄС Мартін Шредер зазначив, що в Авдіївці він вперше і дуже пишається тим, що Євросоюз спільно з партнерами з ПРООН підтримав цей проєкт з ремонту і відкриття музичної школи.
 
- Це один з багатьох проєктів, які ми підтримуємо на Сході України. Починаючи з 2014 року, Європейський Союз виділив більше 900 млн євро на програми і проєкти на Сході України. Це відремонтовані школа в Краматорську, лікарня в Маріуполі, будівля міськради та дитячого садочку в Бахмуті. Загалом 246 таких об’єктів: десь вже зроблено, а подекуди завершується капремонт. Ми намагаємось надавати допомогу і підтримку людям не лише тут, а й на не підконтрольній Україні території, тому що всі ми – європейці: і в Брюсселі, і в Берліні, в Києві, і в Авдіївці, і в Донецьку. Ми – одна велика родина. Тож мої найкращі побажання учням і викладачам! – сказав Мартін Шредер.
 
Зі свого боку генеральний директор ПрАТ «АКХЗ» Віталій Литовка зазначив, що йому дуже сподобалося відремонтоване приміщення музичної школи, відзначивши красу і душевність, які панують у закладі.
 
- Видно, що все зроблено з душею, а не заради освоєння коштів. Гріє душу те, що ми тут, в Авдіївці не одні: і з Євросоюзом, і з допомогою й підтримкою зусібіч і моральною і матеріальною. Уявляю, яким довгоочікуваним був момент відкриття самої школи для дітей та їх батьків. Це гарний приклад спільної перемоги, коли спільно з бізнесом, міською адміністрацією, міжнародними організаціями вдалося зробити те, завдяки чому наші діти отримують задоволення від того, чим вони займаються. Дякую за труд, за ту душу, яка вкладена у ці стіни. Вітаю усіх із новосіллям! – зазначив у привітальному слові Віталій Литовка.
 
Представники Червоного Хреста долучились до теплих слів привітань і вручили директорці музичної школи подарунок для закладу – домру, якій виповнилося стільки ж років, як і школі, - 57.