"Про затвердження графіку перевірок додержання законодавства про звернення громадян в структурних підрозділах військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області" від 16.01.2021 № 34

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
МІСТА АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(ВЦА М.АВДІЇВКА)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.01.2021                                     Авдіївка                                        № 34

Про затвердження графіку перевірок додержання законодавства про звернення громадян в структурних підрозділах військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

З метою забезпечення виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ’ я з у ю :
    
1. Затвердити графік перевірок додержання законодавства про звернення громадян в структурних підрозділах військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (додається).

2. Загальному відділу військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Гонтар) дотримуватись графіку перевірок додержання законодавства про звернення громадян в структурних підрозділах військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

3. Координацію дій за виконанням розпорядження покласти на загальний відділ військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Гонтар), контроль - на в. о. заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Юлію Котову.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 31 січня 2020 року №132 «Про затвердження першочергових заходів щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів влади та органів місцевого самоврядування».

В. о. керівника
військово-цивільної адміністрації                     Євген УДОВЕНКО

Додаток