"Про затвердження Порядку організації проведення особистих та спільних прийомів громадян, телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія» керівництвом військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області з питань, що належать до компетенції військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області" від 08.02.2021 №111

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
МІСТА АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(ВЦА М.АВДІЇВКА)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.02.2021                                                  Авдіївка                                       №111

Про затвердження Порядку організації проведення особистих та спільних прийомів громадян, телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія» керівництвом військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області з питань, що належать до компетенції військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

З метою забезпечення громадянам України реалізації конституційного права на звернення, у тому числі викладеного в усній формі, керуючись Указом Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», постановами Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації» (із змінами), 24 вересня 2008 року № 858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян» (із змінами), законами України «Про звернення громадян», «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ’ я з у ю :

1. Затвердити Порядок організації проведення особистих та спільних прийомів громадян, телефонного зв'язку з населенням «Гаряча лінія» керівництвом військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області з питань, що належать до компетенції військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (далі – Порядок) (додається).

2. Керівництву військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області забезпечити проведення особистих та спільних прийомів громадян, телефонного зв'язку з населенням «Гаряча лінія» відповідно до затвердженого Порядку.

3. Координацію дій за виконанням розпорядження покласти на загальний відділ військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Гонтар), контроль - на в. о. заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Юлію Котову.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 09 листопада 2016 року №250 «Про затвердження Порядку організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, особистих, спільних, виїзних прийомів громадян та телефонної «Гарячої лінії».

Керівник
військово-цивільної адміністрації                     Віталій БАРАБАШ

Додаток