"Про створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області на період до 2027 року" від 16.08.2021 № 581

 


АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВЦА)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.08.2021                                       Авдіївка                                     № 581

Про створення робочої групи з розробки
Стратегії розвитку Авдіївської міської
територіальної громади Покровського району
Донецької області на період до 2027 року

З метою визначення перспективних напрямків розвитку Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області та на виконання доручення голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 02 серпня 2021 року № 14/9-21, керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» з о б о в ’ я з у ю:

1. Створити робочу групу з розробки Стратегії розвитку Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області на період до 2027 року (далі - Робоча група), та затвердити її персональний склад, що додається.

2. Затвердити Положення про робочу групу з розробки Стратегії розвитку Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області на період до 2027 року, що додається.

3. Робочій групі розробити проєкт Стратегії розвитку Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області на період до 2027 року.

4. Координацію дій щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Авдіївської міської ВЦА (Ткачук), контроль - на заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Сергія Легенького.

Керівник Авдіївської міської
військово-цивільної адміністрації                    Віталій БАРАБАШ

 

Додаток