"Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м. Авдіївка Донецької області" від 24.09.2018 № 736

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 24.09.2018 № 736
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м. Авдіївка Донецької області


З метою врегулювання питання щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом, відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» та керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» з о б о в ’ я з у ю:

1. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є військово-цивільна адміністрація м. Авдіївка Донецької області, що додається.
2. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є військово-цивільна адміністрація м. Авдіївка Донецької області, що додається.
3. Координацію дій по виконанню цього розпорядження покласти на в.о начальника відділу контролю Роменську А., контроль – на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Меженіну Л.
Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                  П.Малихін

 

 

Додатки