"Про внесення змін до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 24 вересня 2018 року №736 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м. Авдіївка Донецької області»" від 27.02.2020 № 218

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 27.02.2020 № 218
м. Авдіївка Донецької області

Про внесення змін до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 24 вересня 2018 року №736 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м. Авдіївка Донецької області»


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 року № 4 «Про внесення змін до граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» та керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації»

з о б о в ’ я з у ю:

1.Внести зміни до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 24 вересня 2018 року №736 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м. Авдіївка Донецької області».
2. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області в новій редакції, що додається.
3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 24 вересня 2018 року №736 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м.Авдіївка Донецької області».


Заступник керівника військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області                                                            Л.Меженіна

 

 

Додаток